Jaký byl ročník 2018?

Letošní, už 7. ročník, plesu se uskutečnil tradičně v únorovém termínu, a to 11.2.2018 v Kulturním domě Trisia v Třinci. Tento ples byl výjimečný nejen díky Vám, ale i díky tomu, že se nám podařilo ples beznadějně vyprodat. Rekordním byl také počet dárků v tombole, která je každoročně vyvrcholením celého večera. Letošní hlavní cenou byl dron, o který se strhl velký boj! Za možnost vykouzlit úsměv na tváři nejednomu účastníkovi plesu patří velké díky všem sponzorům, kteří se na našem plese podílejí!

O netradiční zahájení plesu se postaral folklorní soubor Lipka a to oblíbenými gorolskými písněmi.

Celodenního moderování a hudební produkce se opět ujal DJ Sonido ( Jiří Halák ), který zvedl ze židlí všechny věkové kategorie. Je to opravdu báječný člověk s hudební duší a srdcem na pravém místě!

V nabitém programu se mezi prvními představili s ukázkou latinsko-amerických tanců perfektní tanečníci z taneční školy Karviná. Následovalo pěvecké vystoupení jejich kamaráda, který předvedl skvělou show, při které naprosto bezkonkurenčně napodobil Karla Gotta. 

Následovalo vystoupení Western clubu Black & Brown z Karviné s jejich kovbojskou show. Můžete nám věřit, že i pořadatelům párkrát pěkně zatrnulo strachy při šlehání biči, nebo při střelbě z pistole.

Obrovský úspěch sklidilo vystoupení Pavla Janáka, který předvedl profesionální show Michaela Jacksona. 

Každým rokem Vám chceme přinést nová, zábavná vystoupení a také nabitý doprovodný program. Tentokrát se v předsálí o takovýto program postaral náš host Lukáš Szlaur s fotobudkou, u kterého byla možnost si na počkání udělat pár památečních fotografií. Veškeré fotografie v digitální podobě naleznete na FB stránkách Photobudka.cz.

Dále se sálem již tradičně pohyboval Klaun z Balónkova bavící kolemjdoucí dětské účastníky i dospělé. Klauni z Balónkova jsou našimi každoročními hosty, za což jim ze srdce děkujeme! 

Známé tváře, zážitky, sluníčkové úsměvy a nadšení všech účastníků zachycuje naše "dvorní" fotografka Marci Kufová, která nám je nápomocná již 3. rokem. Veškeré fotografie z minulých ročníků plesu naleznete na našich webových stránkách www.majkefer.cz

Rádi bychom také vyzdvihli práci našeho dlouholetého kameramana pana Pavluse a poděkovali mu za jeho spolupráci a zachycení těch nejkrásnějších okamžiků. Veškerá videa najdete na našem novém Youtube kanálu pod názvem „Majkefer zapsaný spolek“ na kterém si jistě rádi připomenete minulé ročníky plesů.

A aby těch novinek nebylo málo… naleznete nás nově také na sociálních sítích Facebook a Instagram pod názvem Majkefer z.s., kde můžete sledovat veškeré novinky a aktuality.

Tímto ještě jednou děkujeme našim dlouholetým, ale i novým sponzorům, mezi které patří zejména firmy: Speditrans Roman spol.s.r.o.JAP INDUSTRIES s.r.o, statutární město Třinec, ZM Moravia servis, ARET STEEL s.r.o. a mnozí další!!!

Bez Vás bychom nedospěli tam, kde jsme! Chceme tuto tradiční akci posouvat stále dál a podílet se aktivně také v průběhu roku na dalších projektech a pomáhat tam, kde je potřeba!

Za Majkefráky Katka a Míša smile

Majkefere

Ples 2018

Img_00361_2 Připravujeme.