Jaký byl ročník 2018?

Letošní, už 7. ročník, plesu se uskutečnil tradičně v únorovém termínu, a to 11.2.2018 v Kulturním domě Trisia v Třinci. Tento ples byl výjimečný nejen díky Vám, ale i díky tomu, že se nám podařilo ples beznadějně vyprodat. Rekordním byl také počet dárků v tombole, která je každoročně vyvrcholením celého večera. Letošní hlavní cenou byl dron, o který se strhl velký boj! Za možnost vykouzlit úsměv na tváři nejednomu účastníkovi plesu patří velké díky všem sponzorům, kteří se na našem plese podílejí!

O netradiční zahájení plesu se postaral folklorní soubor Lipka a to oblíbenými gorolskými písněmi.

Celodenního moderování a hudební produkce se opět ujal DJ Sonido ( Jiří Halák ), který zvedl ze židlí všechny věkové kategorie. Je to opravdu báječný člověk s hudební duší a srdcem na pravém místě!

V nabitém programu se mezi prvními představili s ukázkou latinsko-amerických tanců perfektní tanečníci z taneční školy Karviná. Následovalo pěvecké vystoupení jejich kamaráda, který předvedl skvělou show, při které naprosto bezkonkurenčně napodobil Karla Gotta. 

Následovalo vystoupení Western clubu Black & Brown z Karviné s jejich kovbojskou show. Můžete nám věřit, že i pořadatelům párkrát pěkně zatrnulo strachy při šlehání biči, nebo při střelbě z pistole.

Obrovský úspěch sklidilo vystoupení Pavla Janáka, který předvedl profesionální show Michaela Jacksona. 

Každým rokem Vám chceme přinést nová, zábavná vystoupení a také nabitý doprovodný program. Tentokrát se v předsálí o takovýto program postaral náš host Lukáš Szlaur s fotobudkou, u kterého byla možnost si na počkání udělat pár památečních fotografií. Veškeré fotografie v digitální podobě naleznete na FB stránkách Photobudka.cz.

Dále se sálem již tradičně pohyboval Klaun z Balónkova bavící kolemjdoucí dětské účastníky i dospělé. Klauni z Balónkova jsou našimi každoročními hosty, za což jim ze srdce děkujeme! 

Známé tváře, zážitky, sluníčkové úsměvy a nadšení všech účastníků zachycuje naše "dvorní" fotografka Marci Kufová, která nám je nápomocná již 3. rokem. Veškeré fotografie z minulých ročníků plesu naleznete na našich webových stránkách www.majkefer.cz

Rádi bychom také vyzdvihli práci našeho dlouholetého kameramana pana Pavluse a poděkovali mu za jeho spolupráci a zachycení těch nejkrásnějších okamžiků. Veškerá videa najdete na našem novém Youtube kanálu pod názvem „Majkefer zapsaný spolek“ na kterém si jistě rádi připomenete minulé ročníky plesů.

A aby těch novinek nebylo málo… naleznete nás nově také na sociálních sítích Facebook a Instagram pod názvem Majkefer z.s., kde můžete sledovat veškeré novinky a aktuality.

Tímto ještě jednou děkujeme našim dlouholetým, ale i novým sponzorům, mezi které patří zejména firmy: Speditrans Roman spol.s.r.o.JAP INDUSTRIES s.r.o, statutární město Třinec, ZM Moravia servis, ARET STEEL s.r.o. a mnozí další!!!

Bez Vás bychom nedospěli tam, kde jsme! Chceme tuto tradiční akci posouvat stále dál a podílet se aktivně také v průběhu roku na dalších projektech a pomáhat tam, kde je potřeba!

Za Majkefráky Katka a Míša smile

Majkefere

Ples 2018

Img_00361_2 Připravujeme. 


Přehled ročníků


Novinky

Máte už svou vstupenku na ročník plesu 2019? 8.1.2019

Konečně je to tady! Máme vstupenky na rok 2019. Poznamenejte si do svých diářů datum 17. 2. 2019. Budeme se na Vás těšit v Kulturním domě Trisia od 13:00hod.

49465111_329617441226640_9186651977734422528_n


JAKÝ BYL ROČNÍK 2018? 12.11.2018

Pod záložkou Ples 2018 najdete zhodnocení posledního ročníku našeho plesu. Jaký byl? A jak jste si ho užili vy? Budeme rádi, když nám napíšete na našem novém profilu na Facebooku.

Dsc_0729
Toplist

TOPlist