O nás

POMOC GÁBINCE

Náš záměr pořádat akce pro handicapované se rozrostl o pomoc vybraným příběhům za pomoci našich dlouholetých sponzorů. V roce 2018 to byl příběh rodiny Raszkových, kde se malé Gábince do cesty připletly nemalé zdravotní problémy. Našim záměrem bylo vykouzlit rodině a především malé Gábi úsměv na rtech, což se nám podařilo hned několikrát. Věnovali jsme se rodině aktivně několik měsíců. Byli jsme nápomocni s cestami do brněnské nemocnice, kam jsme rodinu dopravovali na kontroly a vyšetření. Gábince jsme zajistili bionformační přípravky firmy Diochi, které přispívaly ke zlepšení jejího zdravotního stavu. Rozhodli jsme se jim také pomoci v nelehké situaci s pořízením nového spolehlivého automobilu, a to finančním příspěvkem 10 000 Kč. Všichni jsme se stali neodmyslitelnou součástí rodiny, která nám dává obrovskou sílu a energii pokračovat právě v tom, co děláme.

BOJOVNÍK MIKE

Dole na fotce můžete vice Mika. Úžasného, veselého a hlavně neporazitelného chlapečka, kterému jednoho dne zkomplikoval život strašák jménem leukemie. Mike je ovšem velký bojovník a má skvělou maminku Moniku, se kterou se postavili leukemii čelem.

Rozhodli jsme se Mikovi v roce 2019 malým přispěním, u příležitosti jeho narozenin, pomoci ke zlepšení jeho zdravotního stavu.

Spolu s narozeninovým dortem jsme Mikovi pořídili čističku vzduchu Ionic care, která mu pomůže v boji s jeho nelehkými zdravotními problémy.

Věříme, že spolu s bráškou Marečkem a maminkou zase brzy vyrazí do hor, na kolo, nebo do ZOO, jak tomu bylo zvykem doposud. My všichni věříme tomu, že bude zase dobře!

Držíme vám palce!

A kdo stojí za Majkefrem?

Tým zleva: Nina, Jakub, Teodor, Matěj, Marcela, Petr, Michaela, Tomáš a Kateřina

majkefer.cz

Kontaktujte nás

Majkefer, z. s.

IČ: 03564479

E-mail: majkefer.spolek@gmail.com

Sdílejte s námi

.

.

.

.

.